Új hozzászólás Aktív témák

  • angyalpc2

    aktív tag

    válasz mycso #41996 üzenetére

    Hát most egy FM transmittert próbálgatok, majd egy kazettásat is kipróbálok
    ...de nem jó ez így sehogy...
    A zenét ilyenkor nem tudom megállítani,vagy a szám címet, nem írja ki.

    Valszeg a hardver Tuner listás, de a SW-eresen fel lehet Update listáztatni(gyárilag). És ezért is kapta meg a feliratot. Mert hogy a neten látni Csak Tuner listás felirattal és gombbal is! (CD változat dettó)
    Lásd kép:

    Eszméletlen micsoda kavarás van a Renault rádiók terén (ezernyi cikkszám és változat/funkció)
    Pedig amennyire bele lehetett ásni magam, beleástam, de még most se látok tisztán.

    Az is érdekes hogy a neten 22DC229/62 néven fut ez a rádió , a sajátomon viszont nincs ilyen felirat csak a cikkszám: 8200444075

    Sajnos a középszürke előlapos CD +kijelzősből talán, ha 1-2-őt láttam eladót. Ritka mint a fehér holló 22DC239/62
    (vagy fekete Kangoo-s vagy a Twingó világos szürke van)
    Ilyen kéne:

    Vehetnék Sony-t vagy más csicsa-micsa gics MP3 modern CD-s rádiót, de pont azért tartok ki a gyárinál mert nem bírom a ezt a villodzó "kínai" gagyit...másrészt a kormány távvezérlő se működne.

    Erről mi a véleményetek? működhet nálam is?
    [link]

    Csak hát ugye marha drága és akkor is csak egy kazettásom marad. :(
    A legjobb megoldás a CD-s kijelzős lenne, de abból meg kb nincs (még ez a legkisebb kompromiszumos..mert akkor Írok CD-ket.)

    Esetleg Dácia rádió kompatibilis vagy azzá tehető lenne a Clióba?

    +1
    Ha esetleg nézett valaki Dél-amerikai Clio Mio-t abban egész faszányos rádió van: csak hát ugye a csatlakozó..meg nem tudni, hogy az FM frekvenciák is hogy jönnek be:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák