Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    (#23318) FerNandor: no, nekem is volt egy nagyobb utam: Miskolc-Vásárosnamény-Miskolc -- > egy jó 350-370km.
    4 személy, klíma végig oda-vissza, csomagtartó plafonig pakolva, és két bicikli a tetőn állítva. Illetve eléggé erőltetett tempó volt végig. Ezzel lett 4.7l/100km az átlagfogyi. Mondjuk Nyíregyháza után millió kamion, előzgetések, egy rakat 60-as táblás visszalassítás....

    (#23334) lajo: KoAn-t keresd megane klub fórumon, ő gyártja hozzá az utólagos adaptert. Ha nincs csatid, asszem azt is be tud szerezni és ha kell be is szereli neked (pesten)
    mod.: nekem is tőle van és tökéletes, illetve azóta már van DRL-em is, szintén tőle :K

    (#23374) kalapacsolok: Budapest-Miskolc M3, tempomat (az egész út alatt talán 2x nyúltam bele), óra szerint 138km/h (gps szerint 130). 5,4l/100km az átlagfogyasztás. Pályán eszik a legrosszabbul, illetve ha pályán csak óra szerinti 120-125 körül mész, akkor lehet el van 5l körül. Viszont nem emlékszem mennyit forog, de valahol 3000 körül...
    Pályázásra, én nagyobb dízelt vennék. :U

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák