Új hozzászólás Aktív témák

  • rob210

    Topikgazda

    Most jutott eszembe nem is meséltem, a Scenic vásárlási projektet.

    Elmentünk 5 scenicet néztünk meg eddig.
    Egyik szarabb volt mint a másik.
    Olyan hirdetések, hogy a csillagokat is leígérték, aztán a photoshop egy igen jó barátja a tulajnak.
    A legviccesebb egy Győri scenic volt sérülésmentes megkímélt állapotú 1.6-os 2001es évjárat.
    Na mondom erre repüljünk rá.

    Az autó kéknek volt meghírdetve PS itt is játszott mert az autó zöld volt:D
    Ezzel még nem is lett volna baj, de a sérülésmentes az erős túlzás.
    A tartóelemek és fontosabb részek valóban nem voltak deformálódva, de könyörgöm össze vissza volt csapkodva lökős ajtó etc etc.

    Mondom a srácnak esztétikai hibák a legjobb alku pozíció, ettől ha jó simán elhozzuk.
    Na de amikor beindította a kocsit és konkrétan 30 másodperc után még világított az olajnyomásjelző lámpa megköszöntem a bemutatót.

    Haver nem értette, elmagyaráztam neki, hogy ebben az autóban még a gyári olaj lehet:D
    Szörnyű hangja volt majdnem elsírtam magam.

    --oo--oo--

    A másik meg nagyon jó motorral kifejezetten szép selymes járása volt, minden nagyon patent kültér beltér.
    Nem is akartam elhinni, hogy ennyiért eladja a tulaj.
    Na de amikor elővettem a szőnyeget akkor lefagyott a tulaj arca, tudta, hogy az aláfekvés következik.

    Szokásos scenic hiba iszonyat állapotban a lengéscsillapító közel az eltöréshez.
    A csomgatrató alatt nem volt fém lemez, szerintem.
    És a két küszöb sem volt már alkalmas a kocsi megemelésére, nem is tudom, hogy tudta így megenni a rozsda, a 97-es megane-om egy álomm ahoz a 2000es scenichez képest.

    Szóval egyenlőre scenic keresés folyamatban, mert az eddigiek több sebből véreztek.
    :W
    Sok kamu hiredetéssel tele a púpom.

    Renault power

Új hozzászólás Aktív témák