Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz FerNandor #14699 üzenetére

    FerNandor: Hat lehet megnezetem, de nem hiszem, hogy rosszul lenne beallitva, mert - ahogy irtam - nem reg volt muszakiztatva, ott csak kiszurtak volna... De a lenyeg, hogy jol vilagit.

    MMA87: Azert ha van Bardiba 20%-os kedvezmenyed, akkor felaron meg lehetne csinaltatni, de ilyen tetelen en is azt mondom, hogy nem szabad tul sokat sz.rakodni.
    Nem azt mondtam, hogy nem mukodik, hanem, hogy visszafolyik a folyadek benne, es igy csak 1-2 masodperccel kesobb jon a le, mint ahogy a lapatok elkezdenek torolni, es igy szarazzal indul meg a torles, ami sem a lapatnak sem az ablaknak nem tesz jok.

    A kerdes, hogy csere utan napokkal kesobb is azonnal megindul majd a folyadek?
    Illetve, hogy a valtod (allitas nelkul) konnyebben veszi-e az egyest es a harmast?
    Kerlek, hogy majd tudasd ezeket, mert erdekel engem is. Megcsinaltatom en is, ha segitenek ezek!

    AMD Power: Nem akarom elvenni a kedved, de azert a kepek photoshopolva vannak :P
    En voltam Alanyaban, jo volt. Foleg, hogy szuper all inclusive volt (ingyen kaja, pia, alkohol, minden), de igy ki sem mozdultunk vegulis a hotelbol, csak egyszer. De azert nem dobtam el az agyamat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák