Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz KillerATi #94897 üzenetére

    +1

    Saját esetem:
    Vodánál ~17.500 jelenleg a "MINDEN" korlátlan csomag.
    Családban az egyetlen Vodás vagyok, elkezdtem nézelődni, hátha lehetne ezt olcsóbban is. Prime Max csomag nem néz ki rosszul jelenleg!, 15.900 Ft-ot ír a honlap, feleségemnek is ez van. Akkor már életre lehetne kelteni a Prime csoportot, amibe elvileg a gyerek Yettel Prime M net csomagját és a kisebbik gyerek feltöltőkártyás csomagját is be lehetne vinni a Prime-okra 15% kedvezményért valamint egymás ingyen hívásáért (Prime Max-okban irreveláns, de a többinél jól jön).
    A voda ugye (azt hiszem) 9.4 %-ot emelt, ha ennyi várható itt is, akkor is 5% nyereség és a kisebb csomagokról a család ingyen hívása jobban megérné, talán...
    (A vodás anomáliák szerencsére elkerültek nagyrészt, két vagy három számlám csúszott, de az is majd egy éve történt)

    Én rengeteget használom a mobilnetet a telefonon, 100 GB felett többnyire. A telefonom kiváltotta a számítógépem szinte. Otthon sem a wifit használom a telón. Mennyire megengedő a Yettel az "átlagtól" nagyobb netfogyasztási szokással szemben, Vodánál nem éreztem, hogy "büntetnének" lassítással? Streaminget (Netflix, egyebek) NEM használok...

    Köszi, ha megdobtok némi infóval

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák