Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    Egyik helyen írták, hogy a frissítéssel valamit eltoltak és azért nem megy 5G-re az A52-es. Azt nyilván majd javítják. Hanem azért az ilyen szolgáltatói belepiszkált szoftveres módszer aljasabb mint a hálózati korlát. Azt legalább lehet hivatalosan függetleníteni, de az ilyen szolgáltatói mókolással szívások vannak ha más hálózaton akarják használni. Legalább a Yettel ilyen téren nem piszkálja a készülékeket, legalábbis nincs róla tudomásom. Redmi készülékem Telekom/Vodafone kártyákkal teljesen jól működik. (VoLTE, VoWiFi)
    Én mindig szolgáltatónál vettem a készülékeimet. Nem szoktam hurcibálni a számaimat ide-oda. 1999 óta van ugyanaz a számom a Pannon GSM időkből. Persze van több is, meg egy Vodafone és egy Telekom kártya, ez utóbbiak alig vannak használva. Inkább navigációra használom az ezeken lévő mobilnet keretet. Szóval ezek a kártyák is csont nélkül mennek a Telenortól (akkor még az volt a neve) vásárolt készülékekkel. Telekom és Vodafone esetén az 5G-t nem állt módomban tesztelni, mivel onnan csak feltöltőkártyás SIM-ek vannak, azokat meg nem engedik fel 5G-re. Digis kártyám nincs, de legedettség sincs náulnk. Az önkormányzat megfúrta a Digivel kötött megállapodást, így nálunk nem épül bázisállomás, pedig már meg volt a hely és a tervek is.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák