Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz operator10 #424 üzenetére

    Ha még kérdés a kérdés, szerintem azért, mert a béres bevallások határideje minden hónap 12-e. Sok helyen éppen, hogy csak elkészül a bevallás 12-re. Idő sincs sok mással foglalkozni, de a fő gond szerintem az lehetett, hogy a béres programban míg egy adott hónap nincs lezárva (esetedben a szeptemberi bérszámfejtés/bevallás), addig nem tudják/akarják megnyitni a következő havi bérelszámolást, nem tudnak megszüntetni.
    Októberben 12. péntekre esett, köv. munkanap 15. hétfő, akkor tudtak először leszámoltatni, ezért mondhatták neked ezt az időpontot. Valószínű az időarányosan járó szabadságodat elhasználtad, nem tudtak rendes szabadságra rakni átbekkelni ezt az időt így ezt találták ki, hogy nekik több pénzükbe ne kerülj, mert fizetés nélküli szabadság alatt, szüneteltetik a biztosításodat, nem kell fizetni utánad járulékokat. Azért kíváncsi lennék mire kellett kérned a fizetés nélkülit mert az csak úgy nem jár :U

    ja és nem vagyok jogász, offba is teszem magam.

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák