Új hozzászólás Aktív témák

  • watchfun

    tag

    válasz zserbox #26923 üzenetére

    Bocsánat, hibáztam. De csak egyet, a többinél vagy lejárt a szerkesztésre rendelkezésre álló idő, vagy válaszoltam valakinek...
    Hogy nincs tele vele az internet, azt én is észrevettem, ezért írtam, hogy nem találok tesztképeket. Nem világmegváltó? Az objektív is (jórészt) egymás elé helyezett lencsék sorozata, ha valaki kitalálná a modulrendszerű objektívet, ahol a júzer legózza össze magának a gyútávot-fényerőt-effekteket szükségének és anyagi lehetőségének megfelelően, sztem best buy lenne... Addig meg marad az objektívek csereberéje, előtétlencsék, szűrők stb.
    A 10-18 azért nem jó, mert igaz ritkán, de néha kell az 55mm is. Akkor meg arra csavarhatnék egy 3x telekonvertert meg persze úgy 8x annyi, mint az előtétlencse...

    A szitu: a cég helyett alkalmazottként én finanszírozom a technikát a munkához, ezért akarom minél olcsóbban megoldani. Tehát nem játszik a várok egy kicsit és megveszem nyáron, mert akkor is sajnálni fogom a cégem helyett kiadni a pénzt. Dolgozni viszont nekem kell a cuccal, hát megveszem zsebből amit nagyon muszáj. Így érted már a helyzetet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák