Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Igazat adok mindenkinek, és írtam eddig is, hogy egyet is értek.
    Ha úgy volna a dolog, hogy bemegyek a boltba, és az erre szánt összeget leteszem, és veszek magamnak
    egy gépet, más lenne a szitu. Olcsóbb váz, stb...

    De tényleg kötve vagyok! Meg van adva hogy honnan kell, és ott milyet tudnak adni. Kész...
    Írhatnám hogy sajnos, de legalább van lehetőségem rá, hogy így legyen "saját" gépem.
    A cégnek kell, és nem számít én mit akarok. :) Így az enyém is lenne, meg nem is. Nálam lenne persze,
    és nagy részét nekem kell fizetni, de a cég tulajdona lesz. Kissé komplikált, de ez van. :D

    Az objektívvel tudok variálni, de azzal sem sokat, mert ahonnan beszerzik, nem tipikusan egy ezzel foglalkozó üzlet. Amiket írtam, ezek közül lehet nagyjából összerakni, azt kész.

    Már így is kivertem a biztosítékot, hogy a konkurens Nikon miért nem jó, amikor 3 év gari, (itt csak 1 fajta gép van) a Canon meg csak 1... Próbáltam érvelni, persze nem azzal, hogy nekem a Canon a szimpi... :)

    Szóval én értem nagyon is amit Fattyu is ír, és igaza is van. Két fotós barátom is ezt mondta, de amikor már képben voltak a helyzettel, akkor Ők is nehezebben tudtak már mit mondani.

Új hozzászólás Aktív témák