Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Pocee #141135 üzenetére

    Valamivel nagyon megbánthattalak, ha így állsz hozzám, de eskü nem emlékszem mivel...

    "Te meg duzzogsz ha valaki nem ugrik azonnal óriási hájppal' arra tartalomra amit idehozol"
    Mi volt a duzzogás része?

    "hiába lettél Te a topikgazda"
    Hogy jön ez ide? Mi köze ennek az egészhez?

    "nincs mindig igazad"
    Sőt! És?

    "felhívtam a figyelmed,hogy nem mindig jól használod ezt a státuszt"
    Mivan???

    "Te meg felhívod valaki figyelmét,hogy ő meg hiába nevezte az magát... nemár"
    :F

    "Te amúgy nagyon jó lobbista lennél ;]"
    Majd indulok az EP választáson, köszi. Vagy most jön az a rész, hogy nekem biztos fizet F9, hogy megvédjem itt? Nem Te terjeszted rólam, hogy Mackóék fizetnek nekem hasonló dolgokért? :DDD

    Szerk.: - Leírom, amit már sokszor:

    Ha pedig nem értesz egyet valamivel, az is teljesen rendben van, sőt, még lehetőséged is van korrekciót kérni! Szerencsére ez egy nagyon jól szervezett fórum, és odafigyelnek ilyenre is! Már többször belinkeltem, de hogy ne kelljen keresgélni szívesen belinkelem megint: Moderátort keresek a fórumhoz!
    Itt bármi észrevételed van, legyen az apróság, vagy komoly igazságtalanság, jelezheted! A topik ráadásul úgy van kitalálva, hogy csak a Moderátorok láthassák a kommented! Ha pl. Velem, vagy egy intézkedésemmel van baja valakinek, és ide beírja, én azt sehogy sem fogom látni! A Moderátorok minden beírt jelzést ki fognak vizsgálni alaposan!
    Ha kiderül, hogy tévedtem, visszaállítják a dolgokat, és jelzik felém, hogy túlgondoltam, és figyeljek oda jobban! Én is ember vagyok, bármikor tévedhetek, és bármikor félreértelmezhetek dolgokat, szóval ez így van jól! Én még sosem sértődtem meg azért, mert én tévedtem, szóval tényleg használjátok ezt a lehetőséget!

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák