Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz norbert1998 #130720 üzenetére

    Az ilyen biztonsági motorozgatas tréningen közepesen értelmetlen nekem... Mondjuk ahol a jogsit csinálom ott az utóképzést is kincstári motorok csinálják, pont azért, mert tolni kell neki. Rutin előtt egy alap 1-es móka kötelező volt nekem is, azon rajtam kívül csak külsős volt kb. 25-éve túrázó, 4 hónapja jogsis, es közte minden is. Aki stabil gázzal bohockodott arra raszoltak hogy csapjad rá keményen, nem finomkodunk... Aki bukokeretrol bukokeretre fordult a sima szűk szlalomban folyamatosan az csinálta jól... Így is volt egy gyerek, aki szerint ez gymkhana, nincs értelme, minden is szar. Nála győzött az ego, de a többiek úgy mentek haza hogy hubzmg ez durván jó volt... Nyilván ennek is megvan az előnye meg a hátránya, így nincs sajnálás, sőt, de a sajátom teljesen másképp fordul, megy, így azzal is kell gyakorolni... De azért a fék, gáz, etc kezelés az azért radikálisan nem tér el, csak más... De sajattal pl a sok vészfék, kátyú szimulátor, határok keresése azért annyira nem esett volna jól, itt amikor racsuktam a gázt bolya mögül hogy álljon fel a gép, majd túltiportam a féket mert sok lett és keresztben csúszva eroszakoltam be az ivre, csak azért hívtak le, mert szerintük abban még volt bőven, tegyem rá keményen következőre, jó lesz az. Es tényleg :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák