Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz Madwe #129645 üzenetére

    Az a baj hogy az emberek (szerintem) több mint 60%-a annyit lát az elektromos dologból,hogy nem füstöl...ezért zöld,egy autó élettartamára még nem tudunk vizsgálni.
    Én nagyon szkeptikus vagyok minden téren,és számomra még nem bizonyított akkorát ez a technológia,hogy elismerjem, szépen fejlődnek ez tény,de szerintem messze még a nagy áttörés.Nem is nagyon ásom/ástam bele magam.Állítólag és azt hiszem ebben a topicban is elhangzott régebben,hogy az elektromos hálózatok és a zöld erőművek el sem bírnák látni a töltési kapacitást,csak csúnyán füstölő erőművek segítségével, további zavaró tényezők,hogy mintha lett volna olyan,hogy régebben a nagy promo idején,ingyen parkolással kecsegtettek,amit mintha eltöröltek volna,de ennek utána kell néznem,a töltési költséget meg nem emelték,hanem egyszerűen megduplázták...és ennek nem tudjuk még hol a vége...
    A másik szálka a szememben,hogy most mindenki ezzel a technológiával akarja a világot "megmenteni",de nézzünk meg egy indiát,vagy lehet nem is kell addig elmenni,napi szinten történnek ökológiai katasztrófák, máshol ezerhektár számra tüntetnek el őserdőket,hogy legyen felület.de ezek olyan szintű problémák amire semmi ráhatsunk nincs,csak nézünk hülyén a fejünkből és reménykedünk,hogy hátha nem lesz baj...
    Szmog,tényleg nagy probléma,de rengeteg más probléma is van még.cigizünk,iszunk,kábszizunk,gyógyszereket szedünk,szarul táplálkozunk, szóval nem csak ez miatt halhatunk ki,viszont mostanában,azt látom,hogy ettől fél az emberiség legjobban.

    szerk: reggelente kávézok egy emberrel,ő megteheti,hogy beleült teslaba és egyéb elektromos autóba is,azt mondta,nagyon szépek a katalógus adatok,amíg kiscipővel jár az ember,amint elkezdte hajtani,a hatótáv nagyon beesett és a töltési költség kicsit túlment a benzinesen,nem számottevően,de túlment.nem ültem mellette,nem voltam ott a töltésnél,de egy faluban lakunk és elég normális és számolós pali ahhoz,hogy elhigyjem.

    [ Szerkesztve ]

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák