Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Polemius #116368 üzenetére

    Na, jó, hogy megkérdeztem. Szerintem amúgy nincs igazad, szóval szavazásra bocsátom. :D
    Felsorolja, vesszővel elválasztva, hogy kik mehetnek. Először én is arra gondoltam, hogy az mehet aki:
    -vízügyes, motoros, kerékpáros, és van engedélye ezekkel ott közlekedni
    Na de ha belegondolok...ki az a szerv, akinek van engedélye ott közlekedni a szolgálati bringával? :F Most tekintsünk el a bicajos rendőrtől, akármitől. Ez kint van a halál faszán. Szóval ezért gondolom, hogy a felsorolásban szereplők mehetnek ezen az úton. Azaz
    -aki vízügyes
    -aki motorral van
    -aki biciklivel van
    -és aki külön engedéllyel rendelkezik (mondjuk ez inkább autósokra nézve fontos, pl pecások)
    Nem? Természetesen nem vitázni akarok, de ha 100%-ban biztos vagy az igazadban, akkor ebben az esetben ez félreérthető. Jól gondolom? Többiek?
    Mindamellett furcsának tartanám, hogy mehessek ott legálisan, szóval elfogadom ha így van, csak nyugtassatok meg, szövegértés azért még megy. :D

    (#116369) tboldi
    Meg persze. Viszont láttam havernál olyat, ami szintén egyben volt, és látható volt a különbség, nem csak érezhető. :) Ennek ellenére ha meglenne a másik motor, még mindig azt használnám. :D

Új hozzászólás Aktív témák