Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz vlevi #114624 üzenetére

    Koszi a linket.
    20 ev utan ideje is van a modositasnak.

    Annak orulnek, ha nem magaba csak a sisakot kopogtatnak es utogetnek.
    Hanem probababaval tesztelnek a becsapodasokat. Hasonlo modon mint az autoknal. Nangyon fontos a vedelem.De az emberi szervetet nem fogja erosebbe tenni. Egy mondatban emliti meg csupan az agyszovetet.
    Jo lenne latni egy hivatalos statisztikat, a halalos balesteknel hany szazalekban volt rajtuk vedo ruha, es ha volt az milyen minositessel rendelkezett.

    Jo dolog ez a csillagos marketing mutatvany. A gyartok kozotti versenyre biztos hatassal lesz, illetve a vasarloknal is elindul a csillag buz...las
    Nezegettem a Sharp tesztet is. Biztosan melyebbre kellene asnom magam benne.
    De attol lesz jobb, hogy 8.5m/s utkoztetes tortenik?
    A teszt videot sem ertem teljesen, persze ez az en ertetlensegem.
    8.5 m/s utkoztetes a sisak sullyaval? Szamolnak az emberi fej sulyaval? Ez mekkora erot kepvisel a szovetekre, csigolyakra, stb?
    Ven errol valami velős leiras esetleg?

    A szakaszokat kellene ujra gondolni szerintem. A fejhez kellene tartozni a nyaknak es a sisakot elero szerveknek is. Pl F1. Mekkora cirkusz volt Shumi nyakvedoje ellen. Aztan meg kotelezo szinte osszes autosportban.

    Szerintem ott tartunk, hogy nem a felszereles vedelmen mulik jelenleg a biztonsagunk jelentos resze.
    Lasd motor versenyek. Ott a legzsak meg minden. Megis csigolya repedese lett Lorenzonak. Illetve egy halom serulest szereznek, pedig van bukoter meg minden, es mindenbol a legjobbat kapjak.
    Egy orok harc az egesz. Persze kell a fejlesztes ettol fuggetlenul. Konnyebb anyagokkal jobb vedelmi jellemzokkel kenyelmesebb viselettel nagyobb elmeny a motorozas.
    A melle tarsulo kepzelet meg a baleseti szamot noveli, mert majd mindent kivedenek a szuper minositetett eszkozok.
    Tenyleg kivedenek?

    Biztosan ervenyesul minden felszerelsnel, hogy a dragabb a jobb es ez ezzel jaro megnyugtato tudat?

Új hozzászólás Aktív témák