Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Goblin12 #19454 üzenetére

    Nekem a spájzban sokáig csak le volt téve a polcra egy alaplap, de később csináltam egy állványt, részben azért is, hogy ne hajoljon, illetve a csatlakozások is így jobban irányba állnak.

    19 mm-es maradék bútorlapot (barna) T-alakban a szokásos lapcsavarokkal rögzítettem (piros).

    Erre ment egy házból származó alaplaptartó lemez (fekete). Ezen gyárilag vannak olyan kulcslyukszerű rések, amivel pont fel lehet akasztani a csavarok fejére.

    Az alaplapot (zöld) felszereltem a fekete tartóra, utána rá tudom akasztani a kiálló csavarokra:

    Táp csak mellette van, az adattárolók (szürke) pedig egy polccal feljebb sorakoznak, onnan kanyarodnak le a SATA-kábelek az alaplaphoz.

    A monitor és egyéb kábelek pedig a falon fúrt lyukon jönnek át. Mindezt a zajmentesítés miatt építettem ki már sok éve.

    Valamikor volt rendes ház is kitéve, de később leszoktam róla, így egyszerűbb az alkatrészek cseréje is.

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák