Új hozzászólás Aktív témák

  • Solicidium

    aktív tag

    válasz #90996736 #735 üzenetére

    Szia! Hát úgy néz ki, hogy meg :DDD Nade, hogy a szakmára térjünk: csak a kiálló heatpipe feszül neki, az viszont eléggé. Szerintem még egy-két milliméter és valami nem várt (na jó, de, mert nagyon feszül ;] ) dolog történne a slottal és/vagy a memóriával. A hetapipe-pal véleménynem szerint nem tudsz mit kezdeni, max valami baromi erős dologgal jobban meghajlítod és visszaforrasztod vagy valahogy visszarögzíted a vele érintkező bordákra. Én egy fél névjegykártyát raktam a memória és a hetapipe közé, mert minden igyekezetem ellenére meglátszik, hogy be lett erőltetve egy aranyos kis az egyik memórialapkát érintő lesarkazásgyanús jelenség formájában. Így is az alaplapi hűtő felfogatás legszélére ki van tolva a borda, hogy nyerjek egy-két millit vele. Hát vehetsz ilyet, de én ha ezt tudtam volan, nem ezt vettem volna. Azt, hogy a topic elején felsorolt lowprofile hűtőkkel mi a helyzet ilyen téren, nem tudom. Ha esetleg kell kép, megoldható. De a toldy által linkelt kép magáért beszél, hogy emnnyire nem párhuzamos a két memómodul állása.

    mod #735: rosszul tudod, úgy emlékszem, de holnapra megnézem, és ha nem lenne igazam (de asszem az lesz), akkor referálok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák