Új hozzászólás Aktív témák

  • TonySSoprano

    csendes tag

    válasz ludla #1758 üzenetére

    Sajnos nem reagál rá.

    De ha a programlistából veszem fel akkor vesz fel, de elég hibásan vagyis amikor leállította a felvételt megnézem újraindul a dekóder.A szoftverfrissítési kísérlet előtt is így tudtam felvenni a kódolt adókat,de a dekóder és a gép sem játssza le.

    Most van egy ilyen anyagom 30 vagy 40 perces kb. 700megás.NAt Georol vettem fel.
    Akármilyen lejátszóval akarom megnézni a gépen a kódolt adásról rögzített anyagot nem játssza le a gép,dekóder se.

    Például a Bs player se játssza le.Mpeg ts-ként veszi fel az anyagot a dekóder.

    A Format Factory-val (2.50-es verzió tudom régi majd fel rakom az újabb verziót hátha sikeresebb lesz) belerakom az ikonját a médiafájl információba,akkor csak ezeket írja ki:

    Format: Mpeg-ts
    Format Profile: No Pat/PMT
    File size: 757Mb

    Ha a kódolatlan adóról olvasom be a fájlinformációt akkor ki írja a video és audio információkat,de ez nem.

    Valahogy meg lehetne ezt javítani valamivel hogy lejátszhassam/szerkeszhessem az anyagot?

    Nagyon fontos lenne, mert nem igen ismétli meg és a neten se megtalálni.

    És van még egy pár ilyen kódolt adásokról felvett anyag amivel nem tudok semmit sem kezdeni.

    Csak van erre megoldás(nem baj ha a hangot nem lehet visszahozni) vagy ha semelyik program nem tudja ki olvasni a tulajdonságait,akkor semmi értelme ennek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák