Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    Újratelepítetten a gépem mert már nagyon lassúnak éreztem sokszor. Már azt hittem a BX500 ssd-vel van baj mert olyan furcsa volt. Újratelepítés után ( win 10 pro 1903) villám gyors a rendszer és a boot is sokkal gyorsabb! Na így már nem vagyok annyira elégedetlen a BX500-al mint eddig voltam! Valami volt az előző Windows-al mert tényleg lassúcska volt és azt hittem az ssd miatt mert 1 hónapja telepítettem rá tiszta telepítéssel a Windowst.
    Másolás is jobb lett valamivel de persze most is belassúl de nem annyira és nem olyan tartósan. Most jobban hullámzik a sebesség gyors és lassú között. Most se mondom azt, hogy hú de tuti ssd de most azért jobb lett a véleményem róla és így azt mondom megéri az árát. Sajnos valami redszerhiba szivatott és emiatt az ssd-t hittem nagyon silánynak de nem olyan rossz mint hittem . Sőt elég jó ezért az árért! Ettől függetlenül veszek egy Samsung EVO 860-at mert szeretnék egy minőségibb ssd-t. Csak azért írtam le mert ilyen rendszer hibák miatt is lehet rossz vélemény egy ssd-ről miközben valami más a gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák