Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kutkut #14388 üzenetére

    "Azért az túlzás, hogy ne lehetne velük játszani..."

    Igaz. Képtelenség. ;]

    "Ez most az optika hibája vagy nem csúszik eléggé az egérpad(on) vagy csak szimplán én vagyok béna?"

    Hulladék optika + hyperglide hiánya + valszeg. gagyi felület kedves kombinációja. :)

    edigital-ból vedd meg a G400-at vagy az Abyssus-t. Az előbbi talán tartósabb lesz, kiindulva a korábbi bevált Logitech-ekből - és a cég garanciapolitikája is példás.

    Ismerősödnek meg rendeljetek eBay-ről 3 rongyért egy új MS WMO 1.1-et (csak ne nagyon próbáld ki, mert a végén lehet, hogy elkunyizod :D).

    Pad: Külön topik. Ha puha és nem túl nagy kell, a legegyszerűbb és legkönnyebben beszerezhető egy SteelSeries QcK Mass. Csak én vagyok QPAD / Allsop / Everglide-mániás. :)

    kiki22: Túlárazott, tele fölösleges mézesmadzaggal, a 9500-ös szenzor gyorsulási gondjaival. ~Fele annyiért jobbat veszel. Ha 7-8k lenne, esetleg még lehetne alternatíva - bár úgy is volna jobb vétel.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák