Új hozzászólás Aktív témák

  • Altapapa

    újonc

    Sziasztok!

    Nézelődtem már erre-arra, de azért megkérdezem itt is, hátha személyes tapasztalatokból eredő információkkal is gazdagodom.

    Hosszú ideje G703 Lightspeedet használok, de mostanában nagyon fárad a kezem/csuklóm. Állítólag ezen a könnyebb egér segíthet, kipróbáltam 2 napra párom vezetékes pulsar v2-jét, és nem tudom, hogy placebo-e, vagy tényleg jobb, de kevésbé érzem fáradtnak a kezem, nehéznek tűnik utána a G703 lightspeed.

    Ebből kifolyólag elgondolkoztam azon, hogy veszek valami új, könnyebb egeret. Mit ajánlanátok? Eddig az Xtrfy M4 wireless és a Glorious Model I 2 merültek fel potenciális jelöltekként.

    1. Mennyi a keret? - ideális esetben 30 000 környéke, de ha nincs jó opció azon a téren, akkor hajlandó vagyok 60-ig is menni.
    2. Használtpiac játszik? - Nem igazán.
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? - Persze.
    4. Mire használnád az egeret? - Böngészés, gaming, munka
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? fingertip/claw
    6. Mekkora kezed van? 19 hossz, 10 szél
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - változó
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) csak vezeték nélküli érdekel, lehetőleg fehér színben, ha van RGB, annak örülök, az extra gombok pedig mindig jók, igazából ha nem számítana a súly, akkor G502 X Plust vennék, az tuti :D

    Alta/Gergő ///// R7 7800X3D, RTX 4080 Super, 32GB DDR5 6000mhz - AW3423DWF #ultrawidemasterrace

Új hozzászólás Aktív témák