Új hozzászólás Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    válasz Moddingfan #900 üzenetére

    Nekem fél éve sőt már több,G5-öm van,közvetlen szomszédomnak per pillanat habu,kb 1 hete,de nemsokára cseréli vagy G5-re,vagy G7-re.Eddig szinte az összes MS egere volt meg razer egere de akkor is sztem ez a legjob(mármint az enyém,a G5).Nekem nova winner padom van,ő a kicsike de ott a killer,ő a nagy darab,Rohadt jó pad,de exctmat sem rossz.Arra a G5 a jó meg esetleg a cooperhead de én azt nem vennék,semmi ergonomia,semmi normális kinézet.Most a razer egerek nagy része tiningolt,moddolt pc-k mellé való emrt szép szines neonok vannak benne,ezzel szemben semmi ergonomia,és semmi masszivitás.Kb az 5ezres genius ergo-k szintjén vannak minőségileg.Ezzeél szemben logi nem olyan csicsa de nem néz ki rosszul se,nagyon jó az összeszerelési minősége,massziv,preciz,pontos. ;) Én is ezért döntöttem emelett,nálam még az MX518 volt versenyben de mivel optikai,kiesett mert,ugymonjd technikailag elavultabb,én meg minimum 4-5 évre vettem a G5-öt. :B

    [Szerkesztve]

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Új hozzászólás Aktív témák