Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz ferni #82585 üzenetére

    Most lettem kész az alufólia-Model O-mmal (~Viper). Ez lett az eddigi legjobb modellem, nem hiába gyakorlat teszi a mestert... :D Kár, hogy a képeken nem látszik rendesen a minőségi munka. :W :) [link] [link] [link] [link] [link] [link]

    Na hát ezt lehet fingertippel használni, de ahogy írtam és te is, az egér vége beleütközik a tenyérbe. Ha pont a közepénél fogom közre (ahol a szenzor van) akkor jó de itt a legkeskenyebb az összes ilyen formájú egér + így a mutató és a középső ujjak is hátrébb érnek és a görgő környékén kell klikkelgetni. Végülis lehet adaptálódni, de én csak annyit írtam, hogy az ilyen nagy egerek nem a legjobbak fingertipre. [link]
    Egyébként ahogy próbálgatom én úgy látom, hogy ez a forma nekem nem a legjobb claw-ra sem. Csak az egér legalját fogom közre a tenyerem legaljával, úgymond kevés supportot ad a palmomnak. :DDD Valszeg mert túl alacsony, és mert a púp az egér közepénél van. Vhol eközött és a ZA megoldása között lenne jó (a ZA-nál már azt érzem, hogy "beletolakodik" a tenyerembe).

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák