Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    Sziasztok.

    Korábban volt egy mx518-asom, nagyon kényelmes volt, talán ha bele kellene kötnöm mindenáron, egy kicsit nagynak mondanám és nehéznek. De vezetékesről váltanom kellett vezetéknélkülire(esetemben 10m kábel kellene, hogy össze tudjam kötni a géppel...) .

    Most van egy M535, de ez nagyon kicsi. Elfárad a kézfejem az ujjaim, szóval nem szeretem azt a módszert, ha csak az ujjaimmal mozgatom az egeret. Szeretem a tenyerem rátenni, így pihennek az ujjak, csukló.
    Van egy rapoo 7200p egy szettből, ennek 35mm a magassága, 108mm hosszú, 78g. Épen még kicsinek érzem.

    Néztem, kb az G PRO ideális lenne, de borzasztó drága, nem szánnék ennyit erre. 20 ezresben szerettem volna megállni, de inkább alatta. A G305 majdnem elvarázsolt, de szerintem kicsi lenne.

    Tippem szerint a 40mm-es magasság és a 115mm-es hossz már épp jó lenne. Szeretném 100g alatt tartani a súlyt. Nézten a G403 Hero-t az elég jó lenne, de wirelesst már nem találtam belőle.

    Játék amúgy nem lenne egyelőre, viszont irodai felhasználás, grafikainak nevezhető munkát gyakran előfordulnak.

    Köszönöm ha tudtok segíteni.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák