Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRR95

    csendes tag

    Sziasztok! Évek óta A4tech user vagyok, és imádtam is eddig bármelyik egeret, amit tőlük vettem. Sajnos a legutóbbi X7 V-track F7-esem bal klikkje elromlott 3-4 év után, duplán kattint egy helyett, ezért vettem helyette a Bloody szériából először egy V7M-eset, de azt azonnal el is adtam, mert annyira könnyen csúszik a metal feet miatt, hogy nem tudom egyhelyben tartani az egeret tőle, plusz nagyon is könnyű volt, ezért lecseréltem egy V3M-re.. ez egy fokkal nehezebb egér, de még mindig nem megy olyan jól az egyhelyben tartás, mert ugyanúgy metal feet-es (ami elvileg előny, de nem értem miben, ha nem lehet egyhelyben tartani?!). A súlyozhatóság is nagyon hiányzik az X7-es után, kérdésem az lenne, hogy milyen egeret ajánlanátok? Design-ra imádom a Bloody szériát, tetszik a piros ledes világítás (persze ha fénylik az egész egér mindenhol a ledtől, az meg már zavaró), de lecserélném szívem szerint valami stabilabbra, ami hasonló árban mozog. Kinek milyen egere van, mit tudnátok ajánlani nekem?

Új hozzászólás Aktív témák