Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz MaTpr0F #63979 üzenetére

    Szerintem meg ha valakinek nem fontos a szenzor (urambocsá azzal sincs tisztában, hogy az számít), pont ezek a dolgok mérvadóak. Szerinted a kocajúzer megvenne egy olyan egeret, ami recseg-ropog a kezében, olyan vastag és merev kábele van hogy kötélmászásra lehetne használni, a klikkje hangos és nem fog tudni aludni tőle az asszony, vagy a görgőnél nagyon élesen elkülönülnek a fokozatok és még hangos is, miközben ő egy smooth, könnyed görgetési élményt keres? Vagy a mai világban amikor már WC kefét sem vesznek RGB ledek nélkül, szerinted nem fontos a szoftver, hogy hányféle színt lehet beállítani és micsoda csillámpónis világítási effektet tud a cucc?

    Persze, biztos van akit ezek sem érdekelnek, de így a topic alapján nekem inkább pont az jön le, hogy a random júzerek nagy részét, természetesen a forma/méret mellett elsősorban pont ezek a dolgok érdeklik. Amik a legkevésbé szokott figyelmet kapni az a tömeg és a szenzor, elsődleges a forma, de rögtön másodlagos minden ami az általános használati élményhez kapcsolódik, a görgő, a klikkek, az általános minőségérzet, a kábel...utóbbi persze kizárólag akkor jó, ha harisnyázott és aranyozott az USB csati vége. :U Most ezektől a téveszméktől függetlenül, az a tény hogy ez sokszor felmerült már (mint téveszmés plusz pont) is azt mutatja szerintem, hogy igenis ilyen szempontok alapján is mérlegelnek a vásárlók.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák