Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Amióta itt beszélgettünk a topikgazda kollégával és a moderátor kollégával különféle oldalakon jártam már ahol különféle patkányokat láttam.
    És egyszer csak szemet szúrt nekem, hogy vannak olyan nagy játékosok akik egy Logitech G1-el nyomatják.
    (Nem egy mai patkány, csoda, hogy még él) De felmerült bennem egy kérdés, hogy a francba ? :D - Vagy mitől olyan epic az az egér ? :O

    Amikor azt kérdeztem, hogy valami olyan megoldást a "sok" (/több 9-10) gombos egérre nem tudtok, hogy nem a görgő dönthető akkor ilyesmire gondoltam mint ami a hama urage reaper revolution-nek van. (Félre értések végett NEM kifejezetten erre az egérre!)

    Illetve azok felé szólnék akik Roccat Kone EMP-t (amit ajánlott nekem a topikmájsztró :P )használják:
    Kb mennyi ideje van meg ? És a görgő mennyire szereti a döntögetést ? - Illetve mennyire van igénybe véve a döntési fánksőn az egéren ? (Valahogy még mindig nem tudok dűlőre jutni - már csak azért se mert 20 ezer forint egy egérre, nálam valahogy mind végig elképzelhetetlen - annyi vót az SSD-m és NA azt megérte [habár azzal is szkeptikus votlam de aztán nem tartott sokáig])

    Bocsi ha valami amatőrséget pötyögtem le.

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák