Új hozzászólás Aktív témák

  • sebixxx

    tag

    Latom azert nem vagyok egyedul azzal, hogy halk egeret szeretnek biztos vannak meg sokkal tobben is...
    Ezert nem is ertem, hogy miert nem csinalnak akar halk gamer egereket... :U
    Valaki meg azt irta nekem itt, hogy nincs ra igeny a "gamerek" koreben meg, hogy a technika is ugymond akadaly, hat eleg nehez elhinni, hogy, ha akarnak nem tudnak megoldani( hisz normal emberek is megoldjak pont a gyartok/fejlesztok ne tudnak) es, hogy nincs ra igeny.. Na mind1 erdekes, hogy ugy kell buheralni az egereket, hogy ne legyen hangos stb...

    Na kozben ugy nezki, hogy meg is megtudom nezni eloben a g403-at meg akar tobb fajta egeret is csak eddig Amazonrol rendeltem kb. mindent mert a varos ahol elek (Dublin) nem igazan tudok pc boltokat(na meg kenyelmesebb is volt netrol rendelni meg olyan cuccokat rendeltem amit nem kell eloben latni/kiprobalni), de egy muszaki bolt ahol van tv, hangcucc stb. beugrott ma, hogy hatha... ra is mentem a honlapjukra es rakerestem a g403-ra arulnak is olyat, ugyh hetfon bemegyek viszem az egerem is es, ha van raktaron ossze is hasonlitom az enyemmel + meg megnezek parat, ha van ra lehetoseg, majd leirom, hogy milyennek talalom hangra pl az enyemhez kepest es, hogy megvettem-e stb... :DD

    [ Szerkesztve ]

    I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

Új hozzászólás Aktív témák