Új hozzászólás Aktív témák

  • misirulez

    senior tag

    válasz dobragab #60286 üzenetére

    Köszi akkor a4 nem játszik.
    Logitech g-kből mindegyikre rápróbáltam, de miután már volt a kezemben az ujjtámaszos a4, így egyáltalán nem jöttke be.

    Most az áron annyira nem aggódom, az mx518-am bírta 8évig.
    Esetleg tudnál még ajánlani a naoshoz hasonló ergonómiával rendelkezőt aminek a huvelykujj része olyasmi mint az mx master? Mert megnéztem az mx mastert is és abban az tetszett a legjobban, hogy rendesen kitöltötte a tenyerem közepét azáltal hogy kicsit pupósabb, így rá lehet fektetni a kezet.

    Illetve a naos 7000-hez lehet venni jobb telfon tappancsokat annál mint amive gyárilag adják?
    Ja jut eszembe, az mx 518-ban ami rettenetesen irritált és nagyon utáltam az az hogy a kábele mozgatás közben kopogott az asztalon, és semmi "esése" nem volt, olyannnyira nem, hogy sokszor a kábel aktuális helyzete miatt ellentartott vagy tolta az egeret, hiába rögzítettem le annyira kesze kusza volt és kemény, hogy woááá nagyon idegesített.
    Szóval most mindenképp vagy valami harisnyásat szeretnék, vagy wireless-t, nem baj ha drágább emiatt.

    szerk.:
    ja igen amúgy MM-ben ergonómiában a speed link decus [link] nagyon bejött, csak iszonyú bazári volt az ynaghasználat, meg tele volt 6 millio gombbal ami nem jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák