Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Basszus nincs valahol egy normális összefoglaló táblázat LOD-ról? Nemigaz hogy a gyártók nem képesek írni egy normális specifikációt :W
    Tudtok játékra egy piszok kényelmes jobbkezes egeret aminek alacsony a LOD-ja? Én nem találok olyat ami nem nyírja ki az ínhüvelyem a csuklómban, qrvára tud fájni és ha előjön marha nehezen múlik el, mert melóban folyton egerezni kell, nem tudom pihentetni. Már a pénzt leszarom, bármit megér csak gyógy legyen a csuklómnak és ha megfordulok FPS-ben akkor ne taknyoljon bele a levegőből, szóval valami 1 milis LOD lenne az igazi. Létezik egyáltalán ilyen egér ami tényleg orvosi szempontból ergonómikus és "gamer" is? Vagy az egérpaddal kell variálni, hogy ne fogjon bele az egér a levegőből, vagy hogy lehet ezt kivédeni, hogy magas a LOD? Gyűlölöm, ezért

    én egy Razer Boomslang 2100-ra váltottam annó, mert ez még golyós, de már 2100 DPI-t tud, de ezt meg nem bírja a csuklóm, mert túl nagy a segge vagy az Isten tudja, de kényelmetlen, eddig nem érdekelt, de kivéreztet a csuklógyulladás. Olvastam, hogy mára leesett a gyártóknak hogy a LOD miatt rengetegen utálják a lézert és gyártanak alacsony értékkel is patkányokat, de a spec-be meg nem írják bele :W A fac kivan, hogy mindig azt hagyják ki ami alapján dönteni akarok, amikor LCD TV-t vettem az input lag értékkel ugyanez volt. :W

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák