Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    Sziasztok!

    1. Mennyi a keret? 3-4 max. 5k

    2. Használtpiac, és / vagy eBay? Új de eBay is megoldható.

    3. Mire használnád az egeret?

    Jelenleg Genius DX-150-et használók netezés, játék ami a World of tanks szóval semmi komoly.

    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van?

    Főként Palm esetleg fingertip.
    Fenti egér típus kb kényelmes, kicsivel lehet hosszabb de szélességben pont ideális.

    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?

    Állítólag 1200 dpi tud a fent említett egerem és nekem tökéletesen megfelel.
    Pontosabban nem tudom mit jelentene esetemben ha kisebb vagy nagyobb lenne a következő egerem érzékenysége.

    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)

    Vezetékes.
    Ne legyen "lakkos" felületű.
    Jó tapintású, 3-4-5 óra használat mellett se izzadjon rá a kezem.
    Két plusz gomb jó lenne de nem feltétel.
    Görgő bordázott, kényelmes és strapabíró legyen.

    Mielőtt elhajtanátok, olvastam az ajánlót de nekem azok drágák és a mostani egérrel is elégedett vagyok.
    Egyedül a műanyag, fényes és sima gombfelületei amik nem tetszenek benne mert több óra után ráizzad a kezem és csupa mocsok lesz. Méretben kb ideális mint fentebb jeleztem és nem kell semmi plusz világítás, súlyozhatóság, stb. Tehát egy 1500 ft-os egérről váltanék ami nekem megfelelő tudású és minőségű csak egyedül az anyaga/felülete nem szimpi és ezért a kis pluszért nem tudok/akarok min. 6-8k és még többet kiadni.

    Fentiek tükrében kérdezném pl a Tracer Battle Heroes Target, Trust GXT 25 vagy hasonló egerekkel van valakinek tapasztalata esetleg milyen egyéb típus tippeket tudnátok adni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák