Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz jookomak #50909 üzenetére

    Gondolkodtam azokon, vagy egy régi 3 gombos egér felturbózásán egy trackpointtal (scrollozni ;) ). De azok mind abs-sek ami egy idő után fényesedik és én ezt ki nem állhatom :( A model m is azért (a buckling springen kívül) a gépelésre non plus ultra billentyűzet mert PBT dyesub keycapes és POM a háza. Jelenleg ilyen ócska 3000 forintos ms egerem van, ami azon kívül, hogy túl könnyű és kicsi (lemértem 70g), két év alatt szétkopott, azért adok ki egy egérre 20k-t, hogy utána elkopjon néhány év alatt. Épp ezért kerestem PBT egeret direkt és kiderült, hogy csak ez a ducky van :DDD (Játszani nem nagyon játszok manapság, szóval csak programozás, meg net)
    Ez a nehézség nem tűnik annyira durvának, szerintem elpasszolok néhány cuccot aztán megveszem :)) Kell még egy olyan dolog ami nem arra van tervezve, hogy előbb utóbb kidobd :U

    (#50910) ayy_lmao Szín nem számít viszont nagyon szeretem az ipari designt tp, model m, hp számológép etc.

    (#50916) Vanir Köszi, úgy látom max. a súlyára lehet panasz, de az, hogy 100g vagy 120 szerintem nem oszt nem szoroz. Azon jót röhögtem, hogy egy másik topikban ocn-en valaki azzal jött, hogy csak 1M leütésre van hitelesítve a kapcsoló amikor az ócska kínai amiből kispórolták az aranyat 10M-re :U

Új hozzászólás Aktív témák