Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz Picco #49104 üzenetére

    Logitech G502-t szerintem kerüld, túl nehéz, orrnehéz, és a görgője instabil. Jaffa tesztje.

    Feltételezem, az MX Revo kényelmes, így nagy, palmos egeret javaslok. 1000 DPI-n megy.

    Logitech G402: igazán tenyeres fogáshoz szerintem túl lapos, egyébként rengeteg gomb + remek szenzor, jaffa írt róla tesztet.

    Asus Strix Claw: holnap délben jelenik meg Logout főoldalán a tesztem, megfontolandó lehet neked.

    Razer Deathadder variánsok: én inkább Strix Claw-t vennék a helyedben. Több gomb, és szerintem jóval tartósabb.

    Mionix Naos 7000: a jobb oldali ujjtámaszok elég egyediek. Ha emelgeted az egered (ahogy CS:GO-ban biztosan) szerintem nem könnyű rendesen megfogni. Bár csak tippelek, nekem sose volt.

    SS Rival: ha elég a gomb, nem találok rajta kivetnivalót, csak ami az ajánlóban is benne van:
    Rossz minőségű, könnyen málló gumiborítás az oldalakon. Egyébként egy igazi bálna, tenyeres fogásra zseniális.

    Zowie ECx-A: majd Vanir elmeséli neked :D

    Mást hirtelen nem tudok, Alcor szerintem kicsi.

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák