Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz canniball #3852 üzenetére

    Most mit irjak rola?

    14 honapja hasznalom az MX Revot nagy megelegedessel, bar mostanaban neha ki-kihagy a vevoje, akarhova dugom.
    MicroGear SmartShiftes implementaciojat az elso perctol imadom.
    Ha lassan porgetem, akkor racsnis, ha gyorsabban, akkor atvalt szabadonfutora, raadasul programonkent allithato, mikor hogy mukodjon.

    Egy baja van: fel kell rakni hozza a SetPointot, Logitech meg nem igazan all a helyzet magaslatan ami a bugokat illeti :(
    (Pl. SP 4.7 koreaiul telepul, ha magyarra van allitva a Win teruleti beallitasa, tokmindegy, hogy magyar XP x86 vagy angol Win7 x64 alatt probalod.)

    RX1500-at is azert vettem, mert ugy olvastam, hogy gombnyomasra valt a racsnis/nemracsnis uzemmod kozott, gondoltam megbuheralhato szoftveresen SmartShiftesre, mint a VX Nano.
    Tevedtem, mechanikusan valt a ket uzemmod kozott, mint az MX620, nem villanymotorral, mint az MX Revo.
    Raadasul a femet is kisporoltak az RX1500 lendkerekebol, kisebb az atmeroje, mint az MX Revoe, full muanyag, hamarabb megall, ha izombol megtekered.

    Mondjuk meg mindig jobban porgetheto, mint a regi Logitecheke, 1000dpi lezer van alatta, ~5k-s araval nem tul draga, igy nem lenne rossz eger, viszont a formajat nagyon elszurtak, nekem nagyon nem all kezre.

    MX1100-rol meg nem sikerult kinyomoznom, hogy mechanikusan valt, vagy motorosan, mint az MX Revo/VX Nano.
    Mostani uberOptions egyelore nem kinalja fel ra a SmartShiftet :(
    (VX Nanora igen, MX Revonal meg mindenfele buhera nelkul is alapertelmezett.)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák