Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltnyiri

    tag

    Sziasztok!
    Egérvásárlással kapcsolatban szeretném szakértő segítségeteket kérni :R
    Kis kézzel és főleg claw grip (vagy valamiféle palm és claw hibridségre) keresnék egy új egeret miután az előző feldobta a talpát. A keret kb. 20k forint lenne max., és 2 gomb jó lenne ha lenne a hüvelykujjnál. Elég sok utánaolvasással ki is néztem pár egeret, ezekről lennék kíváncsi a véleményetekre egymáshoz hasonlítva.
    - Logitech G302 (tudom még nem tudni róla sok mindent/nem kapható még itthon)
    - Roccat Kone Pure Optical/Military (láttam, hogy itt is ajánlották, fogdostam is, kicsit fura volt a fogása nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de valszeg megszokható)
    - Zowie FK2 (nem ismerem, kíváncsi lennék milyen a többihez képest, miben más stb. elég sokat ajánlották)
    - Steelseries Kana V2 (baromi kényelemes volt, csak kicsit hiányzik egy 2. gomb a hüvelykujjtól, a Sensei picit nagy volt miután megfogdostam)
    - Razor DA 2013 (specifikációk alapján nagyobb a többinél, de nem tudtam még megfogdosni, mennyivel másabb a fogása a kisebbekhez képes (kis kéz-claw grip) ha esetleg valaki össze tud hasonlítani.

    Tudom, hogy ez mind elég jó és ajánlott egér, csak az egymáshoz viszonyított pro/con-ok érdekelnének, hogy valami alapján tudjak végre dönteni :)
    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, és boldog karácsonyt kívánok minden fórumozónak! :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák