Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nemtabo #11062 üzenetére

    "És elolvastam az első oldalt is. Csak az idő ott nem áll meg, hanem új és újabb termékek jelennek meg."

    Az első hozzászólás ~2 hetes.

    "Én nem értem, hogy ha tudok valamit és azzal segíthetek valakinek, akkor miért az válaszolom, hogy "első oldal" vagy "keresd meg 1-7865. oldalon valahol le van írva."

    A játékos egerekről felvetődő kérdések ~90 %-a meg van válaszolva az ominózus hozzászólásban - amire utal a topik címe is.

    "Megállapítom, hogy az első oldal még ha törvény is, az ez egyének döntési szabadságát nem szűkíti le. Nem biztos jó a törvény, amit szentül követsz!"

    Ebben igazad van, mindenkinek szíve-joga, hogy milyen módon veri el nehezen megkeresett pénzét. Valóban nem muszáj a legjobbat venni.

    "és megjegyzem az első hsz-ben nem kifejezetten kis kezűeknek vasló egerek szerepelnek és nekem ilyen van -ha esetleg elolvasta valaki-."

    Kisebb kezű embereknek való kisebb méretű egerekből 12 db van az összesített listában.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák