Új hozzászólás Aktív témák

  • Stafni

    aktív tag

    válasz kisza25 #4431 üzenetére

    Most télen én is csúsztam, mert a hóra ráfagyott a jég! Elindultam és jó korán keztem óvatosan fékezni és átcsúsztam a kereszteződésen. Aztán gondoltam, mindegy majd valahogy bejövök Pestre. De kifelé nagy sor a mi sávunkba egy kamion nem tudott az emelkedőn felmenni. Nem volt nagy. Aztán nehezen túljutottunk rajta, de utána fixen állt a sor, akkor menjünk vissza, ott meg a busz állt be a korábban lerohadt kamion mellett. Az se tudott menni. Akkor kerülő megint vissza kanyar! Mentünk szépen egy darabig, jó messze látom állnak az lent a völgyben sorba. Ahogy megláttam fékeztem, próbáltam baromi óvatosan, motorfék is volt, de csúszott akkor is az autó. Nagyon közeledett már az utolsó autó a sorban. Végül felengedtem és a sunyásba kormányoztam a kocsit, ott friss volt a hó és sikerült lefékezni. A másik sávban is állt autó, csak messzebb. Egy fickó oda is jött aki rendezkedett, akkor kezdték szórni az utat. Nézte a gumit, mondtam, zsír új téli.
    Nincs ABS, tök új téli gumim volt. Ilyen élményem soha nem volt! Mindig tanul az ember.

Új hozzászólás Aktív témák