Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Lassan atfordul az S80(2000 ev) kilometer oraja a 320.000, szerencsere nincs vele semmi gond, de elkezdtem gondolkodni, hogy le kene cserelni valami masra :)

    Kis meretu autobol van eleg, igy valami nagyobbat szeretnek ami jol jonne kirandulni, hetvegre, nyaralasra, akarmire

    Ami tetszik es belefer a keretbe az kb 2004-2007 evjarat tipustol fuggoen.
    Volvo XC 90, Nissan Murano, Ford Edge, Cadillac SRX ide jonne meg a Lexus rx 330 es az Infiniti fx 35, de arban ezek jobban tartjak magukat, valamint az alkatresz arak is sokkal magasabbak hozzajuk, ugy hogy ezeket ki is huztam a listarol. Mivel USA ezert csak benzines van es igazabol mind 3-4 liter korul vannak, szoval ez nem igazan donto.

    Kinezetre az XC 90 tetszik leginkabb valamint mivel mar volt volvo ezert az lenne az elso valasztott, de mivel szinten volt volvo tudom ,hogy az sem mentes az S80 betegsegeitol :( Igy ami vallalhato belole az V8-cal szerelt yamaha 4.4. vagy egy frissen javitott T6 vagy egy eleve hibas T6.

    Amirol szuper jokat irnak az a Cadillec, es ami meg tetszik/probaltam, mert van kolleganak az a ford edge.

    Otlet esetleg valakinek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák