Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz NTonee #3528 üzenetére

    Ha gondolod, akkor kanyarodjuk el a fórumtémától, és folytasd a személyeskedést, meg az alapelvek megsértését, okés? Akkor mondanám én azt amit én látok erről:
    Szerintem gondolkodj el azon, hogy Te külső szemlélőként szemlélheted ezt a világot is, ezzel a mentalitással nyilván másik bolygóról jöttél. Külső szemlélőként szemlélheted a gázos kocsikat is, mivel innentől látszik, lövésed sincsen a dolgokról. Ha nagyon okos vagy most elkezded sorolni a tapasztalatok alapján kialakult érveidet, hogy a gázos kocsi miért is bírja kevesebb ideig. Ha tuskó vagy, osztod tovább az észt. Előtte azonban lehetőséged van leírni, én miért is voltam konkrétan tuskó?
    Leírok valamit, erre egy észlény, nem érti meg? Nagyszerű megállapítás részedről. Senki se írta hogy 16 szelepes Punto, a nagyeszű mégis ezt hozta ki belőle. Innentől hol lesz fontos, hogy szerinte tuskó vagyok? Megmondom, sehol. Ha meg nem írod le az érveidet, sehol se lesz fontos hogy Te mit mondasz, vagy gondolsz.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák