Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Újoncka #2764 üzenetére

    Nekem a szerelőm javasolta a Swift-et, mondván nem kell rá költeni. S tényleg. Persze azért műszaki vizsgán mindig cserélve lett, ami kell (ez először 90 ezrembe, másodszor 50-be került). Magyarul karban van tartva, cserébe tudom, hogy ha beleülök és elfordítom a kulcsot, indulni fog. Eredetileg Seat Leon-t nézegettem, de állítólag Opel koppintás, és nem jók hozzá az Opel alkatrészek.

    A Swift-em 2001-es, ennél régebbit nem nagyon érdemes venni. 1.3-asat vegyél feltétlenül, mert ez se nagyon megy autópályán több személlyel (hát még légkondival), így aztán az 1.0-s meg végképp gyenge. Mindent összevetve (ár, fenntartás, alkatrészek ára és beszerezhetősége) szerintem a Swift az egyetlen opciód. A keretedet figyelembe véve meg az 1.3-asok közül értelemszerűen a legfiatalabbat és a legkevesebbet futottat keresd.

    Szívem szerint Suzuki lenne a következő kocsim is, de egyszerűen nincs normális méretű kocsijuk megfizethető áron, így nagy valószínűséggel Skoda Octavia lesz a befutó.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák