Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #20640 üzenetére

    "Ugye azt te sem gondolod hogy mindig pont ugyanaz a szitu lesz egy ütközésnél mint a teszteken?"

    Nem is írtam ilyet. Nem is utaltam rá. A frontális pl a tipikus fronálist teszteli olyan nehezítéssel, hogy a másik test mozdíthatatlan, nem gyürődik és csak 40%án ér a kocsi a "betonfalhoz".
    Ettől még lehet, hogy élesben nem a kocsi 40%a.... fog frontba összeérni hanem a 70-80-100%a. De amikor a 70-100%a ér össze én akkor is szivesebben ülnék egy 5*os Yarisban mint egy 0*os Hondaban. :DDD
    Ugye itt szokták linkelni a volvo vs modus tesztet. [link]

    "Az jó hogy van matrica információval. Én azt vitatom hogy az ezért kapott pontokkal is kaphat több csillagot egy autó."

    Elöbb írtam, hogy ezért nem pontot kapnak hanem ha nincs akkor pontlevonás jár értük. Azaz ettől még semmi se kapott nem négy de még egy csillagot sem.

    " Ezek inkább kötelező dolgok de a biztonságot önmagukban nem növelik."

    Nem, nem voltak kötelezőek és régen nem volt felragasztva és nem sipított ha nem kötötted be magad. És lehet most ezt kötelező alapnak érzed, de 5éve nem volt az.
    Az én Yarisomban pl nem sipít, édesanya nem is kötötte be magát soha. Az újban sipít abban beköti.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák