Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    válasz bitpork #195954 üzenetére

    "olyan nem létezik hogy gondozásmentes használt."
    Én ezzel nem értek egyet. Persze attól függ, milyen korú, futásteljesítményű autóról van szó. Tény, hogy 2-300.000km-nél gondját kell viselni az autónak, természetes kopásból, használatból eredően jönnek a kisebb-nagyobb problémák: futómű, elektromos, netán motorikus. De azért egy max 4-5 éves ~100.000km-es autónál akkora nagy meglepetésre csak nem kell számítani, feltéve ha rendesen, előírás szerűen (jobb esetben még gyakrabban olajcsere miatt) vitték szervizbe. Itt a saját példám. A 2016-os, újonnan vett 1.5dci, magas felszereltségű Megane 4-esem, most 91000km-es, 15.000-enként olajat cseréltettem benne, csak Renault szervizben volt, semmi baja nem volt soha, ami miatt szervizbe kellett volna vinni. Tehát, a fenti feltevésedre reagálva, ha én ezt meghirdetem, szerinted ez egy problémás használt autó??? Mert szerintem ez pont egy gondozásmentes használt autó lesz. Persze a gondozásmentes alatt nem azt értem, hogy örökre szolgálja ki szervizelés, kopó alkatrészek cserélje nélkül az embert.

    "Olyan van hogy jó esélyjel ráérez sok mindenre vagy tapasztalatból tud sok dolgot"
    Pont emiatt intéztetném ezt az egész folyamatot olyannal, aki tapasztalt, járatos ebben, ismeri az adott típust, és jó kereskedői vénával rendelkezik. Rám egyik sem jellemző.

Új hozzászólás Aktív témák