Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    válasz LuckyL #172704 üzenetére

    Azért, mert olyan az emberi természet és sajnos a magyar mentalitás, hogy amit takargatni lehet azt jobb ha el mismásolják!

    Ennek egyszerű oka van. Ha nem az eredeti ajtó van fent, akkor máris nagyobb alkupozícióba kerülsz - tehát jobb ha nem tudsz róla (nem látod, mert szakszerűen volt javítva) és akkor több haszon.

    Funkcionalitásban értelemszerűen ha a saját autód akkor semmit nem vesztesz vele. De ezek a karosszéria (nem műanyag elem) sérülések mindig necces dolgok akkor amikor veszed és nem akkor amikor nálad történik és az utolsó hibáig ismered a történetet valamint a javítást (annak minőségét is).

    Egy műanyag elem cseréje, fényezése szerintem sem számít, ugyan így egy szélvédőcsere sem, de egy 4-5 éves autó karosszériája az legyen tökéletes (amikor veszed).

    Tudom lehet elfogultak és nagyon szubjektívek az elvárásaim én 6 hónapig kerestem a "tökéletes" autót magamnak a kinézett típuson belül.

    JanR:
    Inkabb az a korrekt, ha ezt a vevo tudja. - A legtöbb esetben nem tudja ,hidd el!

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák