Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    válasz lenko #134295 üzenetére

    De melyik az a kritérium, ami kizárja? Csak azért csodálkozom, mert pl. a Mazda 6-ot 8 évesen másfél millóért vettem. Igaz, ez 4 éve volt, de arra nem számítottam, hogy 2x annyiért sem tudnék megfelelőt venni.

    fi:zi'k: Köszi a linket, hasznos. Annyi, hogy nálam nem is feltétlen elvárás, hogy 5 évnél fiatalabb legyen. Mondjuk a listából az jön ki, hogy még ez is kijöhet az árból.

    Bocs mindenkitől, ha félreérthető voltam. Tehát minél fiatalabb, annál jobb, az igaz, de nincs ilyen limit a fejemben, hogy 4-5 éves legyen (mondjuk 8-nál idősebbet azért nem hiszem, hogy vennék).

    Declare: Benzin/dízel nekem mindegy. A benzines csak azért tetszik jobban, mert - legalább is amilyen autókban én eddig ültem - finomabban jár a motor, kevésbé rezonál.

    Amúgy köszi mindenkinek a tippeket. Azt nem tudtam, hogy az automata váltóval ekkora szopás van, hogy pár százezret valószínűleg alapból rá kell majd költeni. Én úgy gondoltam, hogy vétel után át kell nézetni meg szervizelni, és aztán elmegy jó sokáig.

Új hozzászólás Aktív témák