Új hozzászólás Aktív témák

  • wolffy

    aktív tag

    válasz rollins #918 üzenetére

    Megerősítve.

    Az ASRock deszkákat pedig nem temettem ha jól emléxem, (''Igazából a garanciaidőt (2 év) kibírják; működnek viszonylag stabilan; de a sebesség és a tuning az felejtős.'') csak besoroltam egy kategóriába.
    Akármennyire is ajnározod, az ASUS nem a főbb vetélytársai (pl. MSI, Gigabyte) számára hozta létre az ASRock leányvállalatot. Ez egy olcsó kategória a belépő szintre. Mondjuk egy ECS-sel veszi fel a versenyt.
    Az ASRock deszkák sem tervezésben, sem a felhasznált alkatrészekben nem veszik fel a versenyt pl. a nagyobb tesóval az ASUS-szal. Belépő szintet képviselnek, ezért nem említjük együtt a többi középkategóriás deszkával. Nem lenne méltányos egy tesztben összeereszteni akár egy ASUS-szal, akár egy Gigabyte-tal, vagy más hasonló deszkával. Az ASUS a vékony pénztárcájú embereknek alkotta meg az ASRock-ot. MooN00 egy MSI lap cseréjén gondolkodott, ezért a kategóriában javasoltam neki alternatívá(ka)t.

    Én azt mondom, aki kevés pénzből akar építeni egy kis stabil gépet és nem is igazán érdekli a teljesítmény és a tuning, inkább csak netezni, dolgozni akar a géppel, az nyugodtan vehet ASRock-ot. Aki többre is használni akarja, inkább szánjon rá többet.

Új hozzászólás Aktív témák