Új hozzászólás Aktív témák

  • Goblin12

    őstag

    Sziasztok,
    Lehet ezt a kérdést nem ebbe a topikba kellene, de nem tudom hol máshol, elvégre nem azonnali kérdés.

    Kivételesen nem az, hogy melyik ajánlott, hanem az USB 3.0-ás kiosztással, és az AsMediaról lenne szó.
    Ez talán valamivel mély vizesebb kérdés:

    Intel hivatalos honlapjáról: Integrated USB 3.0 support, provides greater enhancement in performance with a design data rate of up to 5 Gb/s with up to six USB 3.0 ports.

    Adott 3 lap:

    1. MSI X99S Gaming 7
    Intel X99
    - 6 x USB 3.0 ports (2 ports on the back panel, 4 ports available through the internal USB 3.0 connectors*)
    ASMedia ASM1042 Chipset
    - 2 x USB 3.0 ports on the back panel
    VIA VL805
    - 4 x USB 3.0 ports on the back panel
    A hátlapon van 2 USB 3.0 ami az intel chipjéről van meghajtva. Like Ami az alaplapon van USB 3.0-ás csatlakozó az 2 USB 3.0-át hajt meg a frontpanelhez. Hol rejtették el a maradék 2-tőt, mert azt írják hat van a lapjukon? :F

    2. ASUS X99-Deluxe
    Intel® X99 chipset:
    4 x USB 3.0/2.0 port(s) (4 at mid-board DISLIKE nincs 1 se a backpanelen) <-- Már ez a megfogalmazás, hogy 3.0/2.0 amikor van még 1 sor USB 2.0-val -.-"
    Intel® X99 chipset :
    6 x USB 2.0/1.1 port(s) (2 at back panel, , 4 at mid-board) <-- USB 1.1? X99-en mi a francnak? :Y Főleg mikor 1 sincs rajta. :DDD
    ASMedia® USB 3.0 controller :
    10 x USB 3.0/2.0 port(s) (10 at back panel, blue)Egyik se 2.0-ás szóval nem tudom minek van oda írva.

    3. ASUS ROG Rampage V Extreme <--ugyan az mint X99 Deluxenál azzal a különbséggel, hogy rendesen töltötték ki.
    Intel® X99 chipset :
    4 x USB 3.0 port(s) (4 at mid-board DISLIKE)
    Intel® X99 chipset :
    6 x USB 2.0 port(s) (2 at back panel, black, 4 at mid-board)
    ASMedia® USB 3.0 controller :
    10 x USB 3.0 port(s) (10 at back panel, blue)

    Na most nekem annyi a kérdésem, hogy miért nem raktak ki egy Intel által vezérelt USB 3.0-át se hátra? Ráadásul mennyi ház rendelkezik 4 Front USB 3.0-val? :U
    Mennyivel rosszabb valamivel az az AsMedia az Intel chipel szemben?

    Igen most ezt veséztem ki, és csak pusztán érdekel a dolog, nyilván nem fogok sebesség különbségeket akkora mértékben észrevenni, hogy hátráltasson, csak érdekel a dolog. :R

    Köszi. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák