Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz Geresics #39582 üzenetére

    Szia! Na ez az egyetlen olyan dolog a gépházban amin tényleg nem szabad spórolni, a másik meg az ára ugyebár ,tehát elsőnek kellene egy ár? 20-50k kategóriában lehet skálázni, a legalja amit feltétlenül meg kellene célozni az a Bronz széria, a Gold lenne a legoptimálisabb de árat figyelembe véve erre nem mindenkinek van pénze, ha egy átlag erősebb tápot nézünk akkor az ugyanannyiba kerül mint egy megbízható Bronz szériás táp, a világ 2 legjobb tápegysége a Seasonic és az Enermax ezeknek a Bronz szériái teljesen elfogadható árban vannak és én ezek közül szoktam ajánlani számomra nincs is tovább, persze ha van rá keret akkor Gold széria, ha egy tápon rajta van hogy 560w watt akkor az azt jelenti hogy annyit képes leadni tartósan hogy ezt milyen hatásfokkal teszi arra ott van a Bronz-Gold-Platinum-Titanium jelölés, minnél nagyobb a tápegység w-ra annál kevesebb áramot vesz fel a hálózatból tehát jobban megéri egy 1000w-os táp, DE! egy 1 vga-s rendszer alá elég egy 560-600w-os táp is, hát röviden ennyi

    a Platinum és Titanium szériát szándékosan kihagytam az a csúcs és akár egy konfigot össze lehet rakni az árából, plussz hatásfokra 2%-ban tér el a Gold szériától tehát nembiztos hogy megéri ennyit kiadni rá :)

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák