Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz ghostmat #25617 üzenetére

    Hali!)955be alá ne rakj 15 ropis lapot,mert elhalálozik,de gyorsan.880GM-LE egy igen harmatos lap a gyártótól és a kondikkal is baj van.Nem BE-re tervezték és főleg nem tuningra,elég sok elfüstölt belőle(sokat gariztattunk le).785GM-S3 szintén ebbe a kategóriába esik,bár azzal nem volt annyi probléma,de ez is csak egy htpc lap általános használatra,szerény táp áramkörrel.Ha már nagyon ragaszkodsz a 15-ös kategóriához akkor az AsrockM3A770DE-t ajánlom.Ennek sokkal strapabíróbb lap,masszívabb felépítéssel.Ebben már bátrabban adhatsz feszt a procinak anélkül,hogy elolvadna az egész.A 870 iCafe egész jó választás lehet kategórián belül.Elég erős 4+1-es tápellátás van benne,van egy szolid kis FET hűtés is rajta ami azért nem árt és egy jó procival összejöhet simán a 4gh-z benne.SATA3 miatt max az SSD lehet gyorsabb,persze ha az is SATA3-as.Viszont ahogy a fenti fórumtárs is utalt rá,lehet akár milyen jó lap és már AM3+-ban gondolkodnék.Sokkal időtállóbb és 1-2 év múlva is fejleszthető lesz(nem úgy mint az AM3)Én a helyedben várnék,gyűjtenék és vennék egy ilyen lapot(vagy más 970-es lapot ami szimpi).Ez legalább mindennel fel van szerelve,ráadásul a legfrissebb fejlesztés.
    Szerintem ne a lapon spórolj,mert az egésznek az a lelke ;)

    UI: ddr3 nem hoz olyan sokat a konyhára,vígan elmegy egy 955be ddr2-vel is.Nekem is volt CSX memóriás DDR2-es lapom 720BE-vel és 1250-en hajtottam a memóriát alacsony időzítéssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák