Új hozzászólás Aktív témák

  • Chappy

    tag

    válasz Lassú Víz #50595 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszi szépen a gyors válaszokat! A hétvégi kiruccanás 3 (fotózási szempontból) legparásabb környezetéből próbáltam kiválasztani a legjobb képeket. Két éve vettem az A1300-at, most jutottam oda, hogy valamennyit kezdek konyítani, és kinőttem a gépet. A MILC az régóta kérdés, rettentő nagy hátránya hogy nagy és táska kell neki (küldölön szoktam fotózni, eleve sok cuccom van, az esetek 80%-ban teljes laptopfelszerelést is vinnem kell magammal, mellé kaja, ávíz stb... - lehet mondani hogy papír vagyok, de nagyon kényelmetlen volt mikor 1 éve kaptam kölcsön fél napra egy rendes masinát).

    Nézegettem a Canon és Sony hasonló kategóriájú gépeit és fotókat, de a Lumix LX7 jött be. Az oly zx-2 nem lenne rossz, de újonnan nem kapható, drága használt dolgot pedig nem szeretek venni. A köv hónapban amint lesz időm, megveszem, addig hátha 1-2 boltban kirakják, múlt héten több helyen is néztem kevés sikerrel. Legfeljebb marad a netes rendelés és a 14 napos visszavétel ha nem jönne be, habár nem hinném hogy ez be fog következni.

Új hozzászólás Aktív témák