Új hozzászólás Aktív témák

  • andzsin73

    tag

    Én megtettem, amit sokan hiányolnak azok közül, akik tiszteletreméltóan adják a tanácsokat naponta:) és végigolvastam kb. 1000hsz-t visszafelé.

    Nekem jelenleg egy Pana FZ-35-öm van,de azt átpasszolom a családomnak. Ismerem a dilemmát: több pénz/jó gép/sok obi=fasza fotók, majdnem ugyanennyi pénz/nincs obicipelés devanzoom:)/xarabb képek, kisebb szenzor=rosszabb fotók. Ergo valamit valamiért.

    Az ultrazoom kategóriában megnéztem a külföldi review-kat is mindenhol a Pana FZ200 és a CanonSX50 a befutó. Az imaging resource-on, mondjuk egy ISO200-ba belenagyítva a Canon szebb. És mondjuk a teszteken is jobb képminőség értékeket produkált a Canon. Én Pana hívő vagyok:), de ezt a dilemmát momentán nem tudom eldönteni. Aki esetleg fotózott mind2 géppel mondhatna valamit.

    Egyébként a külföldi fórumokon is megy vita a bridge/ultrazoom/high compact/dslr gépekről, valószínűleg a Pana egy pontot akart tenni a vita elejére/végére azzal, hogy a Bence kezébe nyomták a FZ200-at és ilyen képek születtek:
    http://panasonic.net/avc/lumix/gallery/fz200/Bence_Mate/index.html (érdemes a videókat is megnézni)

Új hozzászólás Aktív témák