Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Na, ma sikerult Patrikkal kiprobalni a Helos 44-2-t. Fenyviszonyok kb mint a Pentacon tesztnel kb, kiveve az idot, mert naposabb volt, igaz kb del korul mentunk ki a partra.

    Egyre jobban tetszik ez a manual moka. Most olyan 50%-oz kihozatal volt LR-es elso koros shift+Del utan, a maradekbol ugy 4-5-t gyalultam, mert tul lagy lett es nem tudtam semmit kihozni belole utomunkaval.

    Meg mindig nincs sok fogalmam a manualozasrol, de talan kezdem kapisgalni a mikentjet, bar a Helioson kicsit fura volt a rekeszgyuru (valszeg en nem jottem ra meg mindig a helyes hasznalatra) ill. arra figyeltem fel, hogy gyk, EVF-en eles kephez koppra kell a fokuszgyurut tolni.

    Pentaconhoz kepest a K&F Concept adapteren nem annyira feszes, azzal tobb kepet lottem ugy jo 1/3-al, de nem volt egyszer sem,hogy veletlenul meglazult volna az obi menete az adapterben. Itt egyszer majdnem korbe is tekertem 1 fordulatnyit. Mondjuk ez joval leharcoltabb darab, mint a Pentacon, nameg az azert Keletnemet, ez meg a szovjet ipar remeke

    Van valami jo leiras,hogyan erdemes ezekkel a regi obikkal fokuszalni/ F-erteket allitani? Sztem valamit nem jol csinalhatok ugy nagy altalanossagba

    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák